ytmp3 logo

ytmp3.eu - YouTube do MP3 Konvertor - Audio MP3 320kbps
Audio řezačka. Bitový výkon až 320 kbps pro Kvalitu Zvuku Premium.
v4.3.9: Audio Fade In & Out. Nastavte Hlasitost. Metadata Zvuku. Obálka Art.
Co je ytmp3.eu?


ytmp3.eu je YouTube to MP3 Converter, který dokáže převést vysoce kvalitní výstup formáty mp3 320kbps a mp3 128kbps. Náš konvertor YouTube můžete převést YouTube MP3 až do 320kbps pro Kvalitu Zvuku Premium. Zpracováváme vaše podání během několika vteřin, v závislosti na délce videa Youtube audio. Naše webová aplikace je přístupná ze všech platforem: Android, iOS, Windows, Mac OS a Linux.

Všechno je zdarma, přátelské k mobilu, bez omezení videokonverzí za den.

Rychlost stahování závisí na rychlosti internetu a samozřejmě na našem serveru. Bez omezení, rychlost stahování musí být ovlivněna počtem uživatelů, kteří jsou v daném okamžiku aktivní. Snažíme se aktualizovat naše stahovací servery každý měsíc s cílem poskytnout uživatelům dobrý zážitek. Náš server může odesílat soubory každému uživateli rychlostí až ~ 50Mb/s. Omlouváme se předem, pokud je náš server příliš zaneprázdněn a rychlost stahování je pomalejší.


Firefox & Chrome Addons

Nabízíme vám velmi dobrou alternativu pro konverzi rychlejších a více souborů najednou pomocí aplikace Firefox nebo Chrome Addon. Pro více podrobností se podívejte do hlavního menu. (viz horní část stránky)


Audio Trimmer

Po převedení můžete upravit jakýkoli zvuk. Po převodu zvuku vyberte interval, který chcete odstranit ze zvuku, a klikněte na tlačítko "Download Trimmed Audio". Proces je velmi rychlý, okamžitě.Omezení Délky


MP3 320kbps - až 24 hodiny & 30 minut
MP3 128kbps - až 24 hodiny & 30 minutPodmínky použití

Použití webu není povoleno, pokud to zákon zakazuje, bez ohledu na účel použití ke stažení. Pokud používání webové stránky ve vaší zemi není zákonem zakázáno, můžete použít stahované soubory pouze pro osobní použití/soukromé účely. Nejste schopni je distribuovat. Pro komerční využití doporučujeme, abyste si je koupili od zpěváka, youtubera, který podporuje jejich práci. Stažené soubory nelze použít kvůli autorskému zákonu. Používáním této stránky souhlasíte s tímto zákonem. Aplikujete ho respektujete i autory souborů. Děkuji za pochopení.


©Copyright ytmp3.eu |