ytmp3 logo

ytmp3.eu - YouTube do MP3 Przetwornik - Audio MP3 320kbps
Audio Trimmer. Bitrate do 320 kbps dla Najwyższej Jakości Dźwięku.
v4.3.9: Audio Fade In & Out. Dostosuj Głośność. Audio Metadata. Cover Art.
Czym jest ytmp3.eu?


ytmp3.eu to konwerter YouTube to MP3, który potrafi konwertować w wysokiej jakości format MP3. Nasz konwerter youtube można przekonwertować YouTube MP3 do 320kbps zapewniającą Najwyższą Jakość Dźwięku. Przetwarzamy Twoje zgłoszenie w ciągu kilku sekund, w zależności od długości Youtube Wideo. Nasza aplikacja internetowa jest dostępna ze wszystkich platform: Android, iOS, Windows, Mac OS i Linux.

Wszystko jest bezpłatne, dostosowane do urządzeń mobilnych, bez limitów konwersji wideo dziennie.

Szybkość pobierania zależy od szybkości Internetu i oczywiście od naszego serwera. Bez ograniczeń szybkość pobierania musi zależeć od liczby aktywnych użytkowników w witrynie w danym momencie. Staramy się aktualizować nasze serwery do pobierania co miesiąc, aby zapewnić komfort użytkownikom. Nasz serwer może wysyłać pliki do każdego użytkownika z prędkością do ~ 50 Mb/s. Z góry przepraszamy, jeśli nasz serwer jest zbyt zajęty, a prędkość pobierania jest mniejsza.


Firefox & Chrome Addons

Oferujemy bardzo dobrą alternatywę do szybszej konwersji wielu plików jednocześnie za pomocą przeglądarki Firefox lub dodatku Chrome. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz główne menu. (patrz góra strony)


Audio Trimmer

Możesz przyciąć dowolny dźwięk po konwersji. Po konwersji audio wybierz interwał, który chcesz przyciąć z audio i kliknij "Download Trimmed Audio". Proces jest bardzo szybki, natychmiast.Limity Długości


MP3 320kbps - do 24 godziny i 30 minut
MP3 128kbps - do 24 godziny i 30 minutWarunki korzystania

Korzystanie z tej witryny jest zabronione, jeśli jest zabronione przez prawo, niezależnie od celu pobrania. O ile prawo nie zabrania korzystania ze strony internetowej w twoim kraju, możesz wykorzystywać pobrane pliki wyłącznie do użytku osobistego lub prywatnego. Nie jesteś w stanie ich dystrybuować. Do użytku komercyjnego zalecamy zakupić je od wokalisty, youtubera, wspierając ich pracę. Pobranych plików nie można używać do celów komercyjnych z powodu prawa autorskiego. Korzystając z tej strony, akceptujesz to prawo. Stosując to, szanujesz również autorów plików. Dziękuję za zrozumienie.


©Copyright ytmp3.eu |